דקורציות לקיר

אחד הטרנדים החדשים והאהובים בתחום עיצוב הבית הוא דקורציות קיר. הן המשמשות כפריט אסתטי ייחודי ובעל מראה אלגנטי במיוחד ולעיתים גם כפריט פונקציונלי. כיום, תוכלו למלוא אינספור עיצובים לדקורציות ובמגוון גדלים. אז מה הן דקורציות קיר ואיך הן יכולות לשדרג את עיצוב החלל הביתי או העסקי שלכם?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה זה דקורציות לקיר?

דקורציות לקיר הן דגמים תלת ממדים, שניתן לרכוש או לעצב בהזמנה אישית ולתלות אותן ברחבי הבית, המשרד או כל מקום שלו תרצו להוסיף מגע עיצובי אישי ומודרני. דקרוציות לקיר הפכו לטרנד אהוב ומבקש בתחום עיצוב הפנים והסטיילינג וניתן לראות מגוון רחב של דקורציות קיר, בסגנונות שונים, ובמבחר רחב של גדלים וחומרים.

מדובר בפתרון עיצובי מודרני במיוחד בעיצוב הפנים של הבית או המשרד ובמקרים רבים גם של מרפסות, גינות וחללים ציבוריים. היתרון גדול בדקרוציות אלו, הוא שבזכות מגוון רחב של עיצובים, הן נותנות מראה ייחודי ובנוסף לכך, הן קלות להתקנה על קירות, רהיטים וניתנות לצביעה והזזה בקלות רבה.

אילו סוגי דקורציות יש?

קיימות בשוק שלל עיצובים ודקורציות קיר שמתאימות לכל סגנון. דוגמאות רבות של דקורציות יכילו אלמנטים מן הטבע, כגון ציפורים ועלים. בנוסף, ישנן דקורציות בסגנון גיאומטרי, מופשט ואלגנטי. 

דקורציות לקיר

דקורציות רבות גם יכילו שילוב של אובייקטים, חומרים וצבעים אותם ניתן לבחור ולעצב על פי הטעם האישי. ישנן גם דקורציות אשר תחומות במסגרת ולמעשה מחוברות כמקשה אחת על הקיר. תוכלו גם למצוא דקורציות המחוברות למראה או דקורציות שאליהן ניתן להשחיל תמונות אישיות.

סוג דקורציה נוסף שתוכלו למצוא בשוק, הוא מדפים דקורטיביים. למעשה, מדובר במדפים אשר מוחזקים על ידי דקורציית הקיר ומקנה להם סגנון מעט שונה ממדפים רגילים.

דקורציות חיפוי קיר

אפשרות נוספת שמציע לנו עולם הדקורציות, הינו חיפוי קירות פנים בעץ דקורטיבי. אחד מהשימושים האהובים בקרב מעצבי פנים ואדריכילים כיום, המבקשים לעצב קיר שלם ולהפוך אותו לייחודי ושונה משאר קירות הבית, הוא הזמנת חיפוי קיר סלון מעץ. 

חיפוי קירות פנים בעץ דקורטיבי, מעניק לעיצוב הבית אלמנט תלת ממדי ואורגני שמשדרג מאד את עיצוב הבית. עיצוב קירות עץ דקורטיבי הפכו כל כך פופולריים בשנים האחרונות, שתוכלו גם כאן למצוא מגוון רחב של דגמים, סוגים וגווני עצים. בדרך כלל אריחי החיפוי יגיעו במגוון גדלים וניתן יהיה להתאים אותם לכל קיר שאותו תבקשו לעצב.

סוגי עצים בחיפויי קיר

לכל עץ יש את הגוון, המרקם והאפקט שלו על החלל ולכן קיימים מספר סוגים שיכולים להתאים לעיצוב, על פי טעמכם האישי:

  • עץ סיידר
  • עץ אלון
  • עץ אלון מעושן
  • איפאה
  • במבוק
  • עץ אורן פיני

 

יתרונות של חיפוי עץ לקיר

מלבד ליתרון העיצובי שמעניקים חיפויי העץ לקירות, ישנם גם יתרונות אקולוגיים. אמנם בארץ, מזג האוויר חם בימי הקיץ ולא דורש בידוד של חום, אך במעט ימי החורף הקרים שיש לנו כאן, העץ מבודד את החום ולכן חסכוני מאד בחשמל. עיצוב הבית בחיפויי עץ לקיר, מפחיתה משמעותית את הצורך בחימום או קירור של חלל הבית וכך, בצריכה מופחתת של חשמל, נפלטים פחות גזים לאוויר, אשר לאורך הזמן פוגעים באיכות הסביבה.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

חריטות על עץ

חריטות על עץ

העץ הוא חומר גלם שנחשב לאיכותי ומבוקש בקרב אנשים רבים. על כן חריטות על עץ הפכו לנפוצות ביותר בתחום חיתוך הלייזר, הן עבור שימושים תעשייתיים

להמשך הקריאה
לוח פרספקס

לוח פרספקס

זכוכית האקרילית, או פרספקס בשמו התעשייתי, מגיעים בצורת לוחות או משטחים כחומר גלם, והם מהווים את נקודת ההתחלה של תהליך ייצור של מוצר. אילו דברים

להמשך הקריאה
פרספקס שקוף זול

פרספקס שקוף זול

מהם יתרונותיו של הפרספקס השקוף? האם ניתן למצוא פרספקס במחיר זול ומהו טווח המחירים של משטחי הפרספקס? לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נושא שם מלא

להמשך הקריאה