הדפסה על עץ

הדפסה על עץ, הפכה ללא ספק לאחת משיטות ההדפסה הפופולריות והאהובות בארץ, הן בתחום העסקי והן בתחום הפרטי. לעץ המודפס מראה איכותי, חדשני ומרשים. כיצד עובדת הדפסת עץ, אילו שימושים יש לה ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים את משטח ההדפסה שלנו?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

איך עובדת הדפסה על עץ

הדפסה על עץ, מתבצעת על ידי מכונת הדפסה מיוחדת, שביכולתה להדפיס את הדגם על גבי משטח העץ כיחידה שלמה. שיטת הדפסה חדשנית זו, מורכבת ממספר מדפסות שטוחות, שיכולות להדפיס על גבי משטחים קשיחים ורחבים. בדומה למדפסת הזרקת דיו, ראש ההדפסה נע על גבי משטח העץ כשלסיום, הוא מתיז על משטח העץ שכבת חומר, המספקת הגנה מפני דהייה של הצבע, שחיקה או שריטות.

בטרם נשלח את המשטח שלנו להדפסה, חשוב לבחור במשטח שטוח, ישר וללא פגמים על פני השטח, שכן אלו עלולים לפגוע באיכות ההדפסה. כמו כן, מומלץ לבחור משטח עץ בגוון בהיר וחלק, כדי לקבל תוצאת הדפסה איכותית וברורה. בנוסף, ניתן להדפיס על עץ סינטטי, או על גבי פורניר.

הדפסה על עץ


למי זה מתאים?

להדפסה על עץ יתרונות רבים. מדובר בחומר שלו מראה אסתטי ונעים עבור מגוון רחב של מוצרים. הדפסה על עץ מתאימה למוצרים כגון: שילוט, מדפי תצוגה, דלתות, ריהוט, מסגרות ודוכני תצוגה. הדפסה על עץ משמשת עסקים רבים במיתוג ופרסום, מאחר ולרוב, להדפסה איכותית על עץ אפקט של איכות חדשנית ואף יוקרה עבור העין האנושית.

שימוש נוסף בהדפסת עץ, שהפך מבוקש בשנים האחרונות, הוא הדפסת תמונות על משטחי עץ. ניתן להדפיס על העץ בצורה איכותית, כל סוג טקסט, תמונה או סמל שישמשו את המוצר המיועד ויעניקו לו את מראהו הייחודי.


סוגים נוספים של הדפסה

בנוסף להדפסה על עץ, ישנם חומרי גלם פופולריים נוספים, שעליהם ניתן לבצע הדפסה איכותית לא פחות וגם להם שימושים שונים:

  • הדפסה על מתכת – ניתן להדפיס על גבי סוגים שונים של מתכות כגון: פח, פליז, ברזל, אלומיניום, נירוסטה ופלטות תלת שכבתיות. במקרים אלה, המתכת עוברת עיבוד באמצעות חומרים שונים שיטיבו עם הליך ההדפסה ובהתאם לדרישות הלקוח. הדפסות על מתכת יכולות לשמש אמנים, אדריכלים, צלמים ואנשים פרטיים אשר רוצים להדפיס על מתכות לשימוש דקורטיבי. במקרים רבים, הלקוח יספק את המתכת הרצויה עבור בית הדפוס ובהתאם לשרטוט, או מודל, יכין איש המקצוע את המתכת לקבלת ההדפסה הרצויה.
  • הדפסה על קפה (קאפה) – אחת ממשטחי ההדפסות הפופולריים ביותר עבור פרסומות, שלטים ויצירות אמנות בתערוכות היא הקאפה. מדובר במשטח קל ואידאלי עבור הדפסות באיכות גבוהה. יתרון משמעותי ביחס לחומרים האחרים הוא, העלות הנמוכה של הקאפה. עם זאת, השימושים שלה גם לרוב אחרים ויש להם אפקט שונה לחלוטין מהדפסה על עץ או מתכת. הקאפה מגיעה בגדלים ועוביים שונים, וצפיפות הנייר שעל גבה מאפשרת הדפסה של תמונות וטקסט בצבע, ברמה גבוהה מאד.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

פרגודים

פרגודים

אנשים רבים סבורים שפרגודים הם למעשה פריט ישן, ארכאי ולא רלוונטי, אלא שהמציאות מוכיחה אחרת. בשנים האחרונות אנו רואים כיצד פרגודים משמשים עבור חלוקה של

להמשך הקריאה

משרביות ברזל

במקרים רבים, עולה הצורך לייצר מחיצה בין חללים שונים, בין אם מדובר בבית פרטי שם מחיצה יכולה להפריד בין חלל הסלון למטבח, ובין אם מדובר

להמשך הקריאה
מחיצות לחדר

מחיצות לחדר

בשנים האחרונות, אחד מהאלמנטים הדקורטיביים שחוזרים לאופנה בקרב מעצבי פנים ואדריכלים רבים הוא המחיצה הדקורטיבית לחדר. מחיצות לחדר הפכו פתרון פרקטי ואסתטי כאחד עבור אנשים

להמשך הקריאה