הדפסת תמונות על עץ

בשנים האחרונות, אנו רואים כיצד הדפסת תמונות על עץ הפכה מבוקשת בקרב אנשים רבים, כרעיון למתנה, מזכרת ואף משמשת עסקים רבים לצרכי פרסום ושיווק. לאפקט של הצבע המודפס על גבי העץ, איכות ייחודית ואסתטית. כאן תוכלו לקרוא כל מה שחשוב לדעת על הדפסת תמונות על עץ.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה זה הדפסת תמונות על עץ?

כשמה היא, מדובר בהדפסה של תמונה על גבי משטח עץ. ניתן לבחור כל משטח עץ, בגודל הרצוי שיתאים עבור ההדפסה. כמו כן, ניתן לבחור כל תמונה, או כיתוב בהתאמה אישית ולהדפיס אותם על גבי המשטח.

אנשים רבים משתמשים בהדפסת תמונות על עץ, כפריט עיצובי לבית או למשרד. כמו כן, הדפסה על עץ הפכה להיות מתנה רווחת בקרב הקהל הישראלי, שכן מדובר במוצר בעל ערך אסתטי, עם גימור נעים לעין, שאותו ניתן להניח במקומות שונים ושמכיל תמונה, ברכה או כיתוב אישיים.

הדפסות על עץ הפכו גם מבוקשות בקרב בעלי עסקים שמעוניינים לשדרג את חומר הגלם שעליו הם משווקים את המותג שלהם, שכן העץ מעניק תחושה של איכות ואף יוקרה מסוימת עבור שילוט, עיצוב חנויות ודוכנים. 

הדפסת תמונות על עץ


איך זה עובד?

  • תחילה, חשוב לבחור את גודל הבלוק (משטח העץ) שעל גביו תרצו להדפיס את התמונה. ישנם בלוקים גדולים, בינוניים וקטנים ומומלץ לחשוב מראש על השימוש שיעשה בו והיכן יונח. במקרים בהם נרצה להדפיס סדרה של תמונות, יהיה עדיף, כמובן לבחור בבלוקים קטנים יותר, או אולי לשלב גדלים שונים.
  • לאחר מכן, תתבצע הבחירה של התמונה. חשוב מאד, שהרזולוציה של התמונה שבחרתם (האיכות) תהיה גבוהה. וזאת על מנת למנוע מצב שההדפסה על גבי משטח העץ תצא מטושטשת ולא ברורה.
  • השלב הבא הוא ההדפסה עצמה, שמתבצעת על ידי ציפוי של דפי למינציה, הן על גבי התמונה והן על גבי בלוק העץ. לאחר מכן תתבצע צריבה של דף הלמינציה על גבי משטח העץ. שלב זה מבטיח כי לתמונה יהיה מראה מבריק ובאיכות גבוהה.
  • לסיום, נותרה הדפסת התמונה על דף ע"י שימוש בדיו סובלימציה וצריבה של התמונה על גבי הבלוק באמצעות מכבש. 


למי מתאימה הדפסת תמונות על עץ?

לכל מי שחפץ בהדפסת תמונות על גבי משטחי עץ. כאמור, מדובר במתנה מאד אהובה בקרב הקהל הישראלי. בין אם מתנה לבן או בת זוג, בן משפחה, קולגה לעבודה או אפילו כפריט עיצובי בהתאמה אישית לבית. כמו כן, מדובר במשטח נהדר להצבה במשרד למטרות פרסום ושיווק, שכן האיכות של ההדפסה והעץ בהחלט מושכים את העין. 


כמה עולה הדפסה על עץ?

מחיר ההדפסות על עץ משתנה בהתאם לגודל הבלוק שעליו בחרתם להדפיס. כמו כן, סוג העץ ועובי העץ משפיעים גם כן על המחיר. עם זאת, מאחר ומדובר בשיטת הדפסה כל כך נפוצה בימנו והתחרות רבה, תוכלו למצוא ברשת, חברות שיבצעו עבורכם את הדפסות במחירים זולים במיוחד, החל מ15 שקלים בלבד לבלוק ומעלה. 

 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

סבכות

סבכות

אחת מן האלמנטים העיצוביים הנפוצים ביותר בימינו הוא השימוש בסבכות. אדריכלים ומעצבי פנים רבים יותר משתמשים בהן על מנת לשדרג את עיצוב הבית, הן בפנים

להמשך הקריאה
שבלונות

שבלונות

מאז כניסתה של טכנולוגיית החיתוך בלייזר וטכנולוגיית חיתוך CNC המדויקת לתעשייה, השימוש בשבלונות הפך מבוקש יותר ויותר, במגוון רחב של תעשיות, בתי עסק ואף בקרב

להמשך הקריאה