העולם הלא נגמר של היצירה בעץ

עולם היצירה הוא אחד העולמות הכי שופעים ומגוונים שיש. המון סוגים של צבעים, המון סוגים של חומרים ובעיקר – שאפתנות עד אין קץ של האמנים שמביאה אותם כל פעם אל עבר פסגות יצירתיות חדשות. כשמדברים על חומר העץ, כדי שתדעו שיצירה בעץ היא אחד מסוגי היצירה הנפוצים יותר והאהובים ביותר בכל העולם, ויש לכך סיבה ברורה מאוד. אז בואו תלמדו איתנו עוד קצת על העולם הלא נגמר של היצירה בעץ, ותגלו אולי שיטות עבודה שלא חשבתם עליהן קודם. אז קדימה, לבשו את סרבל העבודה שלכם, התיישבו בפינת היצירה ובואו נתחיל לעבוד!

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

יצירה בעץ – כל היתרונות במקום אחד

העץ ידוע בתור אחד החומרים הנוחים ביותר לעבודה, ולמה? פשוט מאוד. מדובר כאן על חומר טבעי שלא זקוק להרבה עבודה על מנת לשמש בתור בסיס ליצירה. אפשר לגלף אותו וליצור צורות מדהימות תלת מימדיות או חד מימדיות, ניתן להפוך אותו לתחתית לכוסות וספלים ואפשר אפילו להשתמש בו בתור "דף" לכתיבת ברכות או מגני הוקרה יצירתיים. עם העץ אתם מסוגלים לעשות הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים, כל מה שצריך זה פשוט לנסות.

יצירה בעץ בשילוב אפוקסי

אם אתם עוד לאמ כירים את החומר המופלא הזה, זה בדיוק הזמן המושלם לגלות אותו ולהכיר אותו לעומק. האפוקסי הוא חומר נפלא שמשלב בין יכולות הדבקה, ציפוי ועיצוב, והוא משמש היום מספר גדול מאוד של אמנים פעילים בארץ וגם של אמנים הפעילים מסביב לעולם. האפוקסי הוא חומר שקוף שנותן אפקט של נהר או נחלים קטנים, ואמנים רבים משתמשים באפקט הזה לשם ייצור שולחנות, כלי מטבח, גופי תאורה, שעוני קיר, פלטות אירוח, קרשי חיתוך וויטרינות.

אפקטים של עץ שרוף – ייחודיים ליצירה בעץ

יצירה בעץ היא עניין גמיש מאוד כי ניתן לנתב את העץ כמעט לכל כיוון שאליו תרצו. עם העץ ניתן לעשות שימוש באש, וליצור לו קצוות שרופים, מרכז שרוף ועוד. כמובן שבהתעסקות עם אש יש להקפיד על כלל הוראות הבטיחות על מנת להבטיח שהיצירה שלכם תישאר בגבולות הנכונים ולא תהפוך לאסון גדול.

יצירה בעץ עם אפוקסי של חברת סטס אפוקסי

בזמן יצירה בעץ עם אפוקסי כדאי לשלב בין סוגי עץ איכותיים לבין חומרי אפוקסי שהם לא פחות מעולים. חברת סטס אפוקסי שבחדרה משווקת מגוון חומרי אפוקסי – אפוקסי נוזלי, אפוקסי שקוף, אפוקסי קריסטלי ועוד על מנת שתוכלו להנות ממוצר איכותי וייחודי.

החברה מחזיקה במערך משלוחים שמגיע לרוב חלקי הארץ, וניתן להזמין את המוצרים שלה דרך אתר האינטרנט של החברה או בטלפון מספר 054-2362580. נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולהמליץ לכם על סוגי האפוקסי השונים, ואם תרצו גם תוכלו להגיע לסדנת אפוקסי שתלמד אתכם את יסודות העבודה עם החומר.

לאתר של סטס אפוקסי: https://www.stas-epoxy.co.il/product-category/epoxy/

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

משרביות בטון

משרביות בטון

משרביות הינן אלמנט אדריכלי נפוץ מאד גם בימנו, והן זוכות להכרה והערכה בקרב אדריכלים ומעצבים בזכות שימושן הפרקטי, הסתרה וחציצה בין חללים שונים והן בזכות

להמשך הקריאה
פרספקס שקוף זול

פרספקס שקוף זול

מהם יתרונותיו של הפרספקס השקוף? האם ניתן למצוא פרספקס במחיר זול ומהו טווח המחירים של משטחי הפרספקס? לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נושא שם מלא

להמשך הקריאה

משרביות ברזל

במקרים רבים, עולה הצורך לייצר מחיצה בין חללים שונים, בין אם מדובר בבית פרטי שם מחיצה יכולה להפריד בין חלל הסלון למטבח, ובין אם מדובר

להמשך הקריאה