מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן כבר לא פריט פונקציונלי בלבד שכל מטרתו הוא לחצוץ בין חללים שונים. מחיצות דקורטיביות בימנו, הפכו לפריט עיצובי אלגנטי, עם סגנון ייחודי שניתן להתאים לכל בית , משרד או עסק בהתאמה לסגנון החלל. מה היא מחיצה דקורטיבית ואילו שימושים יש לה? כל מה שחשוב לדעת הטרנד החדש בעולם עיצוב הפנים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מהי מחיצה דקורטיבית?

מחיצות דקורטיביות הפכו לאחד מהאלמנטים העיצוביים המבוקשים ביותר בתחום עיצוב הבית והן משמשות ככלי לחלוקה חכמה של חללים קטנים וגדולים כאחד. עד לא מזמן, מחיצות דקורטיביות מתקפלות, שמשו לצרכים פרקטיים בלבד ואולי אף נתנו מראה מיושן לחלל, אך כיום עם התקדמות הטכנולוגיה, עיצובן של המחיצות הדקורטיביות התשדרג פלאות והן משמשות הן כפריט פונקציונלי שתורם לחלוקה חכמה של החלל, והן כפריט עיצובי המעניק סגנון וייחוד.

כיום, קיים מגוון רחב של עיצובי מחיצות דקורטיביות. הן מגיעות בגדלים שונים, צבעים, הדפסים וחומרים שיתאימו לכל סגנון וטעם אישי. בנוסף, ניתן להזמין מחיצות דקורטיביות בהתאמה אישית ולבחור בדיוק כיצד הן יראו ומאילו חומרים הן יהיו עשויות.

יתרונות ושימושים של מחיצות דקורטיביות

היתרון הגדול של המחיצות הדקורטיביות של ימנו, הוא היכולת שלהן לשמש כפריט בעל חשיבות פרקטית בחלל, לבין היותן פריט בעל עיצוב מודרני, אסתטי במיוחד שגם יכול להוסיף רבות לעיצובו ולעיתים זוהי גם מטרתו העיקרית. 

מחיצות דקורטיביות

לחלק מהמחיצות הדקורטיביות יכולת בידוד אקוסטי ויכולת בידוד תרמית, אשר מאפשרים חציצה, של הנראה לעין, של הנשמע ושל טמפרטורת החדר. כמובן שלא מדובר בבידוד הרמטי אך בהחלט ניתן לחוש את ההבדל במחיצות המעוצבות במיוחד לכך.

יתרון נוסף שניתן למצוא במחיצות הדקורטיביות המודרניות של ימנו, הוא עיצוב שמקנה את האפשרות לכניסה של אור טבעי לחלל הבית. בעבר, המחיצות לרוב היו אטומות ולכן הגבילו משמעותית את מצב תאורה בחלל סגור. כיום, העיצובים המודרניים של המחיצות מאפשרות חדירה של אור דרכן, ברמות שונות ומאפשרות לייצר הפרדה של חלל, מבלי להקריב את תאורת היום הטבעית.

כיום ניתן לראות שימוש במחיצות דקורטיביות לא רק בבתים פרטיים, אלא גם במשרדים, חנויות, ואפילו בתי כנסת. המחיצות הפכו פריט שימושי ומבוקש מאחר והן קלות להזזה, מתקפלות בקלות ועל כן אינן מהוות מטרד בחלל במידה ולא צריך אותן לפרקים.ניתן לקרוא עוד על כך בדף השירות שלנו על פרגודים.

מחיצות בעיצוב אישי

כיום, מבחר סוגי המחיצות הדקורטיביות הוא ללא ספק עשיר ביותר. אך במידה ותרצו להתאים את המחיצה בדיוק לגודל הרצוי לכם, להשתמש בדוגמה אהובה וכמובן לבחור את החומרים מהם עשויה המחיצה, תוכלו לבחור בעיצוב אישי. תוכלו להתאים את המחיצות לחללים שונים ועל פי הצרכים שלכם, לבחור כיצד היא תתקפל ולהתאימה לכל צורך, בין אם מדובר בתחימה של חלל עבודה בתוך סלון, תחימה של חדר שינה או הסתרה של חלק מסוים בבית. לסיכום, מחיצה דקורטיביות יכולה כיום לתת מענה לצרכים רבים, להשתלב בכל חלל ואף להוסיף לו יתרון אסתטי מיוחד במינו.

 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

משרביות ברזל

במקרים רבים, עולה הצורך לייצר מחיצה בין חללים שונים, בין אם מדובר בבית פרטי שם מחיצה יכולה להפריד בין חלל הסלון למטבח, ובין אם מדובר

להמשך הקריאה

פרח החיים

בשנים האחרונות אנו עדים לסמלים וצורות גיאומטריות בעלות משמעות רוחניות שנכנסות אל לב התרבות הישראלית, ושמקורן דווקא במזרח ובתרבות הודו העתיקה. אחד מן הסמלים הללו

להמשך הקריאה
שבלונות לקיר

שבלונות לקיר

כיום קיימים מגוון רחב של שבלונות, המעוצבות בהתאמה אישית ויכולות לשמש למטרות שונות. אחד מהשימושים העיקריים של שבלונות, הוא עיצוב קירות הבית, והוספה של עיצוב,

להמשך הקריאה