מחיצות לבית

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר ביותר של מחיצות לבית, ולהן תפקידים חשובים הן ברמה הפרקטית של חלוקת החלל והן ברמה הדקורטיבית. בזכות עיצובים חדשניים ומרהיבים, הפכו המחיצות לפתרון מצוין עבור אלו שרוצים לייצר הפרדה בחלל הביתי מצד אחד, אך לשמור על סגנון מצד שני. 

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מהן מחיצות לבית?

עולם עיצוב הפנים מאפשר לנו להסתכל על חלל קצת אחרת, לנצל אותו בחכמה ולקחת בחשבון אסתטיקה לצד פרקטיקה יום-יומית ושימושית. אחד הנושאים החשובים והבסיסיים ביותר בעיצוב חלל ביתי הוא שאלת החלוקה שלו. לא תמיד יבחר מעצב הפנים לחלק את החלל לחדרים קטנים על ידי קירות גבס, אלא לעיתים יעדיף לחלק את החלל על ידי מחיצות מעוצבות אשר יותירו את החלל פתוח יותר ומצד שני תחום לפי צורך.

בבתים רבים, נוכל לראות כיצד החלל המרכזי הפתוח, למעשה מחולק לכמה חללים קטנים: פינת עבודה, סלון ישיבה, מטבח, פינת אוכל ולעיתים גם פינת המשחקים של הילדים. אחת השיטות העיצוביות ליצירת הפרדה בין החללים הללו, הוא שימוש במחיצות לבית, אשר מאפשרות חלוקה יצירתית, עיצובית ופונקציונלית של חלל אחד.

מחיצות לבית

 

אילו סוגי מחיצות יש?

כיום, נפוץ מאד השימוש במחיצות לבית עוד בשלבי התכנון והבנייה. עם זאת, גם ניתן להוסיף מחיצות בהתאמה אישית לכל חלל. סוגי המחיצות היום הוא כמעט אינסופי וניתן לייצר אותם בכל גודל, צורה ולהרכיבן בין קירות וחדרי מדרגות באופן קבוע. תוכלו לראות מחיצות גבס, מחיצות זכוכית, מחיצות עשויות מתכת, בד ועוד.

כמובן שהבחירה בסוג המחיצה תיעשה בהתאם לחלל האינדיבידואלי, כאשר נתחשב בכמות ההפרדה שיש לייצר הן מבחינת רעש, נראות ודינמיות והן בסגנון האישי של בעלי הבית.

 

היתרונות במחיצות לבית

  • פרטיות – מחיצות לבית יכולות לשמש פתרון נהדר כאשר אנו מבקשים לייצר חלל אחד קטן יותר שבו נשמרת פרטיות מסוימת. בין אם מדובר ביצירת פינת עבודה בסלון, חדר משחקים או פינת הלבשה.
  • שמירה על סדר וארגון – באופן טבעי, יצירת מחיצה ותחימה של חלל אחד, מאפשרת לנו גם לשמור על סדר וארגון מחוץ לחלל התחום ובתוכו. פעמים רבות המחיצה יכולה לשמש כהסתרה לפינה שבה נזרקים תיקים, נעליים וצעיפים בכניסה לבית וזאת מבלי הבלגן יפריע בעין.
  • אסתטיקה ועיצוב – כיום אנשים רבים עושים שימוש במחיצות גם כאשר אין להם בהכרח תפקיד פונקציונלי, אלא עיצובי בלבד. מדובר בתוספת מעניינת מאד לחללים שונים, כאשר רוצים לייצר גם הפרדה ויזואלית, על ידי שימוש בחומרים שונים מהם עשויה המחיצה ועיצובים מקוריים.
  • אחסון – מחיצות רבות יכולות לשמש גם כהפרדה בין חללים אך גם כמקום אחסון בבית. מחיצות שלמות יכולות להיות עשויות מדפים או נישות שאותן יהיה אפשר לנצל לאחסון או לעיצוב על ידי פריטים דקורטיביים.
  • אור וצל – שימוש במחיצות בבית, מאפשרות גם שליטה באור ובצל שנכנס דרך החלונות. במקרים בהם אור שמש טבעי חודר דרך חלון הבית ומחמם את החלל, מחיצה יכולה להוות פתרון טוב לבידוד החום ולוויסות הטמפרטורה בחדר.
  • דינמיות – ישנן מחיצות אשר משקלן זעיר במיוחד והן ניתנות להזזה בקלות ממקום למקום, כמו כן, ישנן מחיצות מתקפלות שאותן ניתן לאחסן במידה ואין לנו צורך בהן.

 

 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

לבידים

לבידים

חיתוך לבידים, או חיתוך משטחי "סנדוויץ'" הינו שירות נפוץ מאד בקרב אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים שונים, בייחוד כיום, כשטכנולוגיית חיתוך בלייזר או חיתוך CNC מאפשרת

להמשך הקריאה
חיתוך CNC

חיתוך CNC

תעשיות ומפעלים רבים בימנו, נעזרים בטכנולוגיית CNC המשוכללת, על מנת לייצר מגוון מוצרים ורכיבים מחומרי גלם שונים, הזקוקים לעיבוד מדויק ביותר. לפניכם הסבר קצר על

להמשך הקריאה
מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן כבר לא פריט פונקציונלי בלבד שכל מטרתו הוא לחצוץ בין חללים שונים. מחיצות דקורטיביות בימנו, הפכו לפריט עיצובי אלגנטי, עם סגנון ייחודי

להמשך הקריאה