מחיצות לחדר

בשנים האחרונות, אחד מהאלמנטים הדקורטיביים שחוזרים לאופנה בקרב מעצבי פנים ואדריכלים רבים הוא המחיצה הדקורטיבית לחדר. מחיצות לחדר הפכו פתרון פרקטי ואסתטי כאחד עבור אנשים שחיים בדירת יחיד, עבור משרדים שלהם חלל אחד שיתופי ואפילו עבור חללים גדולים כמו סלון שניתן לייצר להם הפרדה משאר הבית. כל מה שחשוב לדעת על מחיצות לחדר בהתאמה אישית והיתרונות שלהם.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה הן מחיצות לחדר?

מטרתן של מחיצות, כשמן הן הוא לחצות חלל אחד ולייצר הפרדה. מאז ותמיד למחיצות היו שימושים פרקטיים, הן בבתי פרטיים, בהם מחיצות תוחמות ומפרידות בין חלל עבודה ביתי, או מייצרות הפרדה בין סלון למטבח, בין אם מדובר במשרד, כאשר המחיצות מאפשרות פרטיות בין עובד לעובד ובין אם מדובר בחלל ציבורי, כמו בימים אלו, אשר מחיצות משמשות כחוצץ הגנה בין אדם לאדם ומפחיתות את ההידבקות בנגיף הקורונה. 

עם זאת, בעבר לא ניתן דגש רב מיוחד על האלמנט האסתטי והעיצובי של המחיצות ולכן הן הפכו לפריט פרקטי אך לא חביב במיוחד בקרב הקהל הרחב. כיום, בזכות כניסתה של טכנולוגיה חדשה אל תחום העיצוב התעשייתי, עיצוב הפנים והאדריכלות אנו רואים כיצד מחיצות חזרו להיות פריט מבוקש ובמקרים רבים, בעל אמירה עיצובית ואסתטית.

 

מחיצות לחדר

אילו סוגי מחיצות קיימים?

השוק היום מציע שלל של עיצובים, סוגים וגדלים של מחיצות. ישנן מחיצות המתאימות לחללים גדולים כמו סלון או חללי עבודה שיתופיים וישנן מחיצות קטנות, מתקפלות ובעיצוב עדין המשמשות כמחיצות לחדר. 

בנוסף, ניתן לבחור בין מחיצות קבועות לדינמיות, בין מחציות מתקפלות למחיצות אחידות ולמעשה ניתן להתאים באופן אישי כל מחיצה, לכל חלל. אלמנט חשוב נוסף שיש להתאים לחדר, הוא החומר שממנו תהיה עשויה המחיצה, רמת השקיפות או האטימות שלה וכמובן המראה הסגנוני שלה ביחס לחלל שבו נמקם אותה.

 

בשביל מה צריך מחיצות לחדר?

מחיצות לחדר יכולות לענות על מספר רב של צרכים. תחילה, בחדרי שינה או דירות לופט, מחיצה לחדר יכולה להיות הפתרון האידאלי להפרדה ותחימה של חלל מסוים. היא יכולה להעניק את הפרטיות הדרושה לחדר, הסתרה של בלגן לפעמים נרצה להסתירו מפני אורחים וכן לייצר בידוד של אור במקרים מסוימים.

בנוסף, ניתן לייצר את המחיצה בהתאמה אישית, עד כדי כך שמחיצה תהפוך חלק אינטגרלי מהחלל, תתכתב עם סגנונכם הייחודי ותהפוך להיות פריט אסתטי, מעוטר ומעוצב בפני עצמו.

 

מה המחירים?

כשמדובר במחיצות לחדר בהתאמה אישית, המחיר משתנה ממקרה למקרה. ללא ספק, מחיצה לחדר אינה פריט נדיר וקיימים בשוק מגוון סוגי מחיצות ובמחירים שונים. ישנן מחיצות פשוטות וסטנדרטיות שנמכרות בגדלים שונים בחנויות הריהוט הגדולות וישנם בעלי מקצוע המתמחים בעיצוב מחיצות בהתאמה אישית.

הפרמטרים אשר ישפיעו בעיקר על מחיר המחיצות לחדר הם גדול המחיצה שתבחרו, מורכבות העיצוב שלהן והחומרים שמהם תבחרו לייצר אותה. ישנן כיום מחיצות עשויות עץ, זכוכית, גבס, מתכת ועוד, ותוכלו להתאים את החומרים בהתאם לסגנון האישי, בהתאם לצורך שעתידה למלא המחיצה בחלל שלכם ולא פחות חשוב, להתאימה לתקציב שלכם.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

זכוכית אקרילית

הזכוכית האקרילית נחשבת לאחד מהחומרים הנפוצים והמבוקשים ביותר בייצור תעשייתי כיום, והיא מלווה אותנו במוצרים רבים הקיימים בסביבת היום-יום. כל מה שחשוב לדעת על הפולימור

להמשך הקריאה
מחיצות לבית

מחיצות לבית

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר ביותר של מחיצות לבית, ולהן תפקידים חשובים הן ברמה הפרקטית של חלוקת החלל והן ברמה הדקורטיבית. בזכות עיצובים חדשניים ומרהיבים,

להמשך הקריאה
שבלונות

שבלונות

מאז כניסתה של טכנולוגיית החיתוך בלייזר וטכנולוגיית חיתוך CNC המדויקת לתעשייה, השימוש בשבלונות הפך מבוקש יותר ויותר, במגוון רחב של תעשיות, בתי עסק ואף בקרב

להמשך הקריאה