מחיצות עץ

מחיצות עץ, הן פתרון אסתטי ושימושי במקרים רבים. בשנים האחרונות, קיימים שלל שימושים ועיצובים חדשים: החל מבתים פרטיים, בתי עסק ועד חללים ציבוריים. בדף זה תדעו כל מה שחשוב לדעת על מחיצות עץ, היתרונות שלהם ומגוון האפשרויות שלהן.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מהן מחיצות עץ?

מדובר במחיצות עשויות שתפקידן לחצוץ ולהפריד בין חללים שונים ולמטרות שונות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מחיצות מעץ, העשויות ממבחר עצים, בגדלים ועיצובים שונים. לצד האלמנט הפונקציונלי שלהן, המאפשרות מצד אחד הפרדה של חללים שונים, יצירת פרטיות והסתרה לפי הצורך, יש במחיצות עץ גם אלמנט דקורטיבי, חשוב ושימושי בימנו לא פחות.

כיום נוכל למצוא מגוון מחיצות עץ מודרניות בצורות שונות כגון מנדלות או משרביות, המשמשות כמחיצות דקורטיביות לסלון. מחיצות עץ המשמשות לחיפוי קירות שלמים וגם נוכל למצוא מחיצה ניידת מעץ בדומה לתפקידו של פרגוד.

מחיצות עץ

עם זאת, מקורן של המחיצות דווקא טמון באדריכלות אוריינטלית מן העבר, אז משרביות חוץ היו עשויות מעץ ולהן היה תפקיד של חציצה בין חוץ הבית לפנים הבית והצנעת הנשים שבתוכו תוך שמירה על אור יום וכניסה של אוויר. גם היום, נוכל לראות שימושים רבים ומגוונים במחיצות העץ, כאשר ניתן להתאים את עיצוב המחיצה לכל תפקיד, גודל בחלל וצורך ייעודי.

 

אילו שימושים יש למחיצות עץ?

למחיצות עץ שימושים רבים כאמור. נוכל למצוא מחיצות עץ שכל מטרתן היא פונקציונלית ונוכל למצוא מקרים בהם מטרת השימוש במחיצת עץ היא אסתטית בלבד:

  • מחיצה דקורטיבית – מחיצות עץ יכולות לשמש כמחיצה מעוצבת, ניידת או קבועה ובחללים שונים: בתים, משרדים מסעדות ובתי קפה, כאשר מטרתה היא לייצר הפרדה מצד אחד ומצד שני לתרום לעיצוב החלל. שימוש נפוץ הוא מחיצות לבית כנסת, אשר זקוקים להפרדה בין עזרת נשים לגברים ומצד שני, זקוקים לניידות קלה של המחיצה.
  • מחיצות חוץ – עץ הינו חומר גלם אידאלי עבור שימוש בתנאי חוץ. אנו רואים שימוש במחיצות עץ כגדרות של בתים,  תחימה של פתחי יציאה אל מרפסות וגינות ולעיתים אף כבסיס לצמחייה מטפסת. בדרך כלל מחיצות אלו יהיה עשויות מעץ מיוחד ודחוס, אשר יוכל לעמוד בתנאי חום, לחות ורטיבות לאורך שנים.
  • חיפויי קיר – מחיצות רבות יכולות לשמש כחיפויי קיר שלמים או כחלק מסוים מקיר. ייחודו של העץ והתחושה הטבעית שהוא מעניק לחלל משתלבים יפה בעיצוב הבית. כמו כן, ישנן מחיצות עץ מעוצבות בצורות תלת ממדיות, בצורות גיאומטריות שמוספיות נדבך יוצא דופן לחלל.

 

למי הן מיועדות?

מחיצות עץ מיועדות לשימושים שונים ובהתאמה אישית ניתן לעשות כל שימוש במחיצות הללו. ניתן לייצר מחיצות ניידות, חיפויי קיר ולשלב מחיצות דקורטיביות בחללים שונים וכל זאת בהתאמה אישית של גודל המחיצה, סוג העץ ובעיצוב אישי של הצורות. ניתן לבחור בין סגנון מסורתי לבין סגנון מודרני ונקי.

 

מחיר מחיצות עץ

מחירן של המחיצות משתנה בהתאם לסוג המחיצה, לגודלה ולעיצובה. קיימות בשוק היום מחיצות בעיצוב סטנדרטי ובגדלים אחידים ולעיתים הם יכולים לספק את הפתרונות הדרושים לנו. עם זאת, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע על מנת לקבל הצעת מחיר למחיצת עץ איכותית, מקצועית אשר מותאמת אישית לחלל שלכם.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

פרספקס שקוף זול

פרספקס שקוף זול

מהם יתרונותיו של הפרספקס השקוף? האם ניתן למצוא פרספקס במחיר זול ומהו טווח המחירים של משטחי הפרספקס? לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נושא שם מלא

להמשך הקריאה
מחיצות לחדר

מחיצות לחדר

בשנים האחרונות, אחד מהאלמנטים הדקורטיביים שחוזרים לאופנה בקרב מעצבי פנים ואדריכלים רבים הוא המחיצה הדקורטיבית לחדר. מחיצות לחדר הפכו פתרון פרקטי ואסתטי כאחד עבור אנשים

להמשך הקריאה
משרביות

משרביות

בשנים האחרונות הפכו המשרביות למבוקשות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. מדוע הן חזרו אלינו דווקא עכשיו? מה היתרונות שלהן וכל מה שחשוב לדעת על המשרביות האלגנטיות.

להמשך הקריאה