מנדלות

המנדלות הינן מוטיב עיצובי ובעל משמעות עמוקה שמקורו אמנם במזרח, אך ישראלים רבים אימצו אותו ובחרו לשלבו כחלק מעיצוב הפנים של ביתם. כיום ישנו ביקוש רב למנדלות ואנו וראים כיצד משתלבת המנדלה בסגנון העיצוב הישראלי ובמגוון רחב של צורות, סגנונות וחומרי גלם מהם היא עשויה. מהי משמעות המנדלה וכל מה שכדאי לדעת על מנדלות לקיר.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מה הן מנדלות?

מנדלות הן דוגמה או דגם מעגלי וסימטרי שמסמל איזון שלמות ומחזוריות. מקורה של המנדלה בתרבות ההודית, ובסנסקריט פירושה "מעגל קדוש" או "מעגל בעל מהות". צורתה של המנדלה היא ראשונית ויש לה ביטויים רבים בטבע. נוכל לראות מנדלות בפרחים, במים, בשלג, בכוכבים ובגוף האדם.

מרכזה של המנדלה מסמל את מקור הכוח, האיזון והחיות והוא משויך למרכז נפש האדם. על פי האמונה ההודית, במרכז זה נוצרת חווית הקיום האנושי, והיא מתפתחת ומתהווה, כשמסביב עוטפים אותו חלקים נוספים של הנפש.

מנדלות

לפי האמונה, למנדלה השפעה חיובית על נפש האדם וההתבוננות בה מייצרת מיקוד, כח, אנרגיה ושלווה עמוקים אשר תורמים להעצמת האדם, חיזוק הנפש והרחבה עמוקה ומשמעותית של התודעה ושל הלב.

 

מה הן מנדלות לקיר?

כחלק מהשפעות המזרח שהגיעו לארץ, גם המנדלות נכנסו כפריט דקורטיבי נפוץ מאד בבתים והן יכולות להיות תלויות על קירות הסלון, חדר השינה או המטבח ולעיתים אף מעטרות גם חללים ציבורים כמו בתי עסק וחנויות.

תלייה של מנדלות כדקורציות לקיר שוות בערכן לתלייה של פריט אומנותי ויש להן אפקט מרשים במיוחד. תוכלו לשדרג באמצעות תלייה של מנדלות בצורות שונות, בצבעים ובגדלים שונים את חלל הסלון שלכם ולהכניס את השלווה ואת הרוגע שמסמלת המנדלה לחלל הבית.

 

סוגי מנדלות

קיימים מגוון רחב של סוגי מנדלות שיכולות להתאים הן מבחינת הגדול, החומר והצבעוניות לחללים שונים. מנדלות פרחים הן מנדלות פופולריות ביותר, כאשר הן מגיעות במכוון רחב של עיצובים. כמו כן, תוכלו למצוא מנדלה פרחים שמודפסת על קנווס, מדבקות מנדלה, או מנדלה לתלייה על קיר.

מנדלות יכולות להגיע גם בחומרים שונים ולא רק כהדפס אלא גם כפריט דקורטיבי תלת ממדי. תוכלו למצוא מנדלות צבועות, מנדלות מעץ, ממתכת ואפילו מחומרים כמו מתכת ולהתאים את העיצוב שלהן לטעמכם האישי.

 

מחיר מנדלות לקיר

מחיר המנדלות לקיר משתנה בהתאם לסוג המנדלות שתבחרו ולגודל. כמובן שככל שהמנדלה תהיה גדולה יותר ותכסה חלק ניכר יותר מהקיר כך יעלה מחירה. 

  • מדבקות מנדלה יכולות לעלות החל מ-100 שקלים ועד לכמה מאות שקלים, בהתאם לגודלן.
  • הדפסי מנדלה על קנווס גם כן מתחילים במחיר של כ-450 שקלים ומעלה.
  • מנדלות דקורטיביות, שתהליך הייצור שלהן מורכב יותר וכך גם הן עשויות מחומרים יקרים יותר, יכולים לעלות מכ-200 שקלים למנדלה קטנה ועד כ-750 שקלים למנדלה גדולה במיוחד.

חשוב לציין שמחירי המנדלות משתנים בהתאם להזמנה האישית ולאיכות החומרים בהם תבחרו להשתמש. 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

משרביות עץ

משרביות עץ

משרביות עץ, הן אלמנט עיצובי שמקורו באדריכלות עבר מסורתית וכעת, חזר להיות רלוונטי גם בסגנון הדקורטיבי של ימנו. בעבר, מטרת המשרביות הייתה ליצור חוצץ ופרטיות

להמשך הקריאה
הדפסת תמונות על עץ

הדפסת תמונות על עץ

בשנים האחרונות, אנו רואים כיצד הדפסת תמונות על עץ הפכה מבוקשת בקרב אנשים רבים, כרעיון למתנה, מזכרת ואף משמשת עסקים רבים לצרכי פרסום ושיווק. לאפקט

להמשך הקריאה
לבידים

לבידים

חיתוך לבידים, או חיתוך משטחי "סנדוויץ'" הינו שירות נפוץ מאד בקרב אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים שונים, בייחוד כיום, כשטכנולוגיית חיתוך בלייזר או חיתוך CNC מאפשרת

להמשך הקריאה