משרביות אלומיניום

משרביות אלומיניום, הן אלמנט עיצובי מן העבר הרחוק, שלו נגיעות אוריינטליסטיות ומסורתיות שמקורן באדרכילות. בשנים האחרונות, הפכו משרביות האלומיניום לפריט עיצוב מודרני, אלגנטי ומבוקש במיוחד בקרב אנשים פרטיים ובתי עסק כאחד. אז מה הן משרביות אלומיניום, מה ניתן לעשות איתן ומה חשוב לדעת כשמתעניינים?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מה זה משרביות אלומיניום?

משרביות אלומיניום הן למעשה סוג של מחיצות דקורטיביות, אשר מכילות צורות ודגמים שונים. המשרביות עשויות מאלומיניום והן נותנות פתרונות עיצוביים ושימושיים כאחד ובחללים שונים. משרבית אלומיניום יכולה להשתלב במקומות שונים בחלל, להשתלב על גבי חפצים ורהיטים שונים וגם לעמוד בחלל גפה כאשר יש צורך במחיצה או חלוקה של חלל. עיצובה הייחודי מעניק לחלל אלמנט אלגנטי ואסתטי נוסף, שבא לידי ביטוי בצורות שונות ומיוחדות, בצבעוניות מתכתית ובמתן אפקטים של אור וצל שחודרים מבעד למשרביה אל קירות החלל.


עבור מי מיועדות משרביות אלומיניום?

משרביות אלומיניום מיועדות לשימושים רבים. במקור, משרביות אלה שימשו כמחיצה שמטרתה הייתה להסתיר נשים מוסלמיות היושבות במרפסות וזאת, מטעמי צניעות. כיום, שילוב של משרביית אלומיניום בבתים פרטיים, בתי עסק שונים כגון מסעדות ובתי קפה ואף בקליניקות, נפוץ מאד ואף נחשב כתוספת מודרנית לחלל המעוצב.


מה אפשר לעשות עם משרביות אלומיניום?

ניתן לבצע הזמנה אישית של משרביית אלומיניום בהתאם לסגנון ייחודי שתואם את הבית שלכם או את העסק שלכם. מצד אחד, משרביית אלומיניום מושכת את תשומת לב העוברים והשבים בסגנונה היחודיי ומצד שני היא מסתירה וחוצצת בין חללים בעדינות. ניתן להשתמש במשרביה אלומיניום כחיפוי המחובר לקיר וליצור בעזרתה משחקים של אור וצל.

יתרון חשוב שיש למשרביות האלומיניום הוא איכותן ועמידותן הגבוהות לאורך הזמן. אלומיניום הינו חומר גלם עמיד ויציב ולכן המשרביה יכולה לשמור על נראותה, לאורך שנים רבות, מבלי להישחק במהירות ע"י שינויי טמפרטורה, לחות, אור השמש וכו'.


באיזו טכנולוגיות משתמשים כדי ליצור אותן?

משרביות אלומיניום מעובדות על ידי טכנולוגיית חיתוך בלייזר שלה יתרונות רבים. משטח האלומיניום מעובד באמצעות קרן לייזר בהספק גבוה במיוחד, אשר חותכת את המשטח בהתאם לשרטוט ממוחשב ומדויק. לטכנולוגיית חיתוך אלומיניום בלייזר היכולת לייצר משרבייה ברמת גימור גבוהה, כאשר התוצאה תהיה נקייה, מדויקת מבחינת ממדים וחפה מסימני שריפה כתוצאה מן החיתוך.

יתרון חשוב נוסף שיש בחיתוך לייזר בייצור משרביות אלומיניום, הוא היכולת לייצר משרביה בזול. מאחר ולא מדובר בעבודה ידנית אלא בטכנולוגיה מתקדמת שמבצעת את העבודה ביעילות ובמהירות, עלויות הייצור מוזלות משמעותית. יתרון חשוב, במקרים בהם תרצו להזמין מספר משרביות ובדגמים שונים.

 

מחיר משרביות אלומיניום

מחירן של משרביות אלומיניום משתנה לפי מספר פרמטרים. האחד, הוא כמובן גודל המשרביה וגודל הקיר או האזור שאותו תבקשו לחפות באמצעותה. כמו כן, גם לדוגמאות ולעיצובים שונים, יש תמחור משתנה וזאת בהתאם למורכבות הייצור של המשרביה. למשל, אם יש צורך בחיבורים או חיתוכים מיוחדים עלות הייצור תעלה בהתאם. 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

משרביות עץ

משרביות עץ

משרביות עץ, הן אלמנט עיצובי שמקורו באדריכלות עבר מסורתית וכעת, חזר להיות רלוונטי גם בסגנון הדקורטיבי של ימנו. בעבר, מטרת המשרביות הייתה ליצור חוצץ ופרטיות

להמשך הקריאה
לבידים

לבידים

חיתוך לבידים, או חיתוך משטחי "סנדוויץ'" הינו שירות נפוץ מאד בקרב אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים שונים, בייחוד כיום, כשטכנולוגיית חיתוך בלייזר או חיתוך CNC מאפשרת

להמשך הקריאה
חריטות על עץ

חריטות על עץ

העץ הוא חומר גלם שנחשב לאיכותי ומבוקש בקרב אנשים רבים. על כן חריטות על עץ הפכו לנפוצות ביותר בתחום חיתוך הלייזר, הן עבור שימושים תעשייתיים

להמשך הקריאה