משרביות ברזל

במקרים רבים, עולה הצורך לייצר מחיצה בין חללים שונים, בין אם מדובר בבית פרטי שם מחיצה יכולה להפריד בין חלל הסלון למטבח, ובין אם מדובר במבנה ציבורי, שם יש צורך לייצר הפרדה בין פונקציות שונות של החלל. כיום, ישנו מגוון רחב של חומרי בנייה לקירות ומשרביות ועל כן יש לקחת בחשבון את השילוב המתאים. כל מה שחשוב לדעת על משרביות הברזל ושילובן בחללים שונים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מהי משרביית ברזל?

משרביות ברזל הן מחיצות עשויות ברזל, שמטרתן לחצוץ בין חללים שונים, או להשתלב כחיפויי לקיר והן מכילות בתוכן צורות גיאומטריות ודגמים שונים הנותנים להן מראה אלגנטי ונקי. גם בעבר שימשו המשרביות כאמצעי חוצץ והסתרה בין חלקי הבית השונים. אך מאחר ולמשרבייה גם יתרון אסתטי, עם התקדמותה של טכנולוגיית חיתוך הברזל בשנים האחרונות, חזרו המשרביות לשימוש נרחב בקרב מעצבי פנים ואדריכלים מודרניים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לעבד את הברזל ולייצר משרביות ברמת גימור יוצאת דופן, במהירות ובמחיר זול יחסית לייצור ידני.

 

אילו שימושים יש למשרביות הברזל?

סטנדרט בניית הקירות בארץ, לרוב מחייב בנייה בבלוקים שעוביים עשרה סנטימטרים לפחות, או שימוש בקירות גבס עבים פחות או יותר באותה מידה. בשנים האחרונות, גבר השימוש במשרביות כחלק מעיצוב החלל, והן משמשות כמרכיב עיצובי נפוץ.

המשרביות לעיתים מתחברות אל דפנות של קירות, שעוביים כעשרה סנטימטרים ויש צורך להתאים את עובי המשרבייה לעובי הקיר. קיימות בשוק משרביות העשויות מאבן או מבטון שמתאימות לעובי הנ"ל, אך לא ניתן לייצר אותם לרוב בהזמנה אישית, אלא לרכוש אותם ע"פ דגם מוכן מראש. לעיתים, למחיצות אלה מראה גס ותעשייתי יותר, וכשנרצה למצוא פתרון עיצובי אלגנטי וקליל לחלל שלנו, נוכל לשלב מחיצות ברזל שלהן גימור עדין ואיכות אחרת משל חומרים אחרים.

 

יתרונות שיש למשרביות ברזל

שימוש במשרביית ברזל בקיר בטון או גבס, או שימוש במשרביה כחציצה העומדת בפני עצמה בחלל, מאפשרת שילוב של אלמנט נקי, קלאסי ומתכתי לצד חומרים שונים הנמצאים בחלל. בנוסף, הברזל הינו חומר גלם עמיד וחזק בפני נזקי טמפרטורה, כגון חום קיצוני, רוח, לחות וכו' והוא ישמור על איכותו לאורך זמן.

 

טכנולוגיית חיתוך

אחד הגורמים החשובים שהשפיעו על חזרתה של משרביית הברזל אל חיינו, הוא התפתחות הטכנולוגיה החדישה בתחום החיתוך התעשייתי. השימוש בטכנולוגיות חיתוך לייזר וחיתוך CNC היא אופטימלית לייצור משרבייה ברזל, מאחר והיא מאפשרת חיתוך מדויק, נקי, מהיר כמעט ללא מגבלות של משטחים וחומרי גלם שונים. אותם מורכב יותר לעבד באופן ידני.

 

מחיר משרביה ברזל

המחיר של משרביה ברזל תלוי בכמה גורמים. בין אם מדובר באדם פרטי או באדריכל של פרויקט תעשייתי, תינתן הצעת מחיר מאנשי המקצוע שמתמחים בחיתוך לייזר, לפי עובי המשרבייה, גודלה, מורכבות החיתוך שלה וגורמים נוספים. במקרים רבים, עסקים המתמחים בחיתוך לייזר וחיתוך משרביות, מספקים ייעוץ אדריכלי או דקורטיבי של איש מקצוע, במידת הצורך. לאחר שכלול כל המרכיבים הללו, יתורגמו הנתונים המדויקים לשרטוט ממוחשב על-פיו תתבצע ההזמנה, והוא שיקבע את מחירה הסופי של המשרביה.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

משרביות מתכת

למשרביות המתכת מראה אלגנטי ויוקרתי ההופך אותן לפריט מבוקש גם בימנו, בקרב עיצובים אדריכליים ועיצובי פנים. המשרביות משולבות על גבי חלקים חיצוניים של מבנים רבים,

להמשך הקריאה
חיתוך CNC

חיתוך CNC

תעשיות ומפעלים רבים בימנו, נעזרים בטכנולוגיית CNC המשוכללת, על מנת לייצר מגוון מוצרים ורכיבים מחומרי גלם שונים, הזקוקים לעיבוד מדויק ביותר. לפניכם הסבר קצר על

להמשך הקריאה
לבידים

לבידים

חיתוך לבידים, או חיתוך משטחי "סנדוויץ'" הינו שירות נפוץ מאד בקרב אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים שונים, בייחוד כיום, כשטכנולוגיית חיתוך בלייזר או חיתוך CNC מאפשרת

להמשך הקריאה