משרביות מתכת

למשרביות המתכת מראה אלגנטי ויוקרתי ההופך אותן לפריט מבוקש גם בימנו, בקרב עיצובים אדריכליים ועיצובי פנים. המשרביות משולבות על גבי חלקים חיצוניים של מבנים רבים, או עומדות בפני עצמן כפריט דקורטיבי בחללים של בתים פרטיים או בתי עסק. אז מהן משרביות מתכת? מה ניתן לעשות איתן? ומה הם היתרונות שלהן?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה זה משרביית מתכת?

משרביות מתכת הן למעשה מחיצות עשויות ממגוון מתכות, אשר מעוצבות באמת גימור גבוהה במיוחד ומכילות בתוכן צורות גיאומטריות ודגמים שונים. בעבר, שימשו משרביות כאובייקט חציצה והסתרה בין חלקים שונים של הבית. למשל, השתמשו במשרביות על מנת לייצר הפרדה בין חוץ ופנים, בין מרפסות לחדרים, בין סלון למטבח או בין חדר לחדר. 

בנוסף, למשרבייה גם יתרון אסתטי, מאחר והיא בנויה מצורות ואלמנטים גיאומטריים מרשימים. למשרביות מתכת בימנו, השפעות אוריינטליסטיות ומסורתיות שמקורן באדריכלות העבר.

בשנים האחרונות, עם התקדמותן של טכנולוגיות חיתוך משוכללות, כמו למשל חיתוך בלייזר, חזרו המשרביות האלגנטיות אל עולמות עיצוב הפנים והאדריכלות המודרניים וזאת בזכות היכולת לייצר משרביות באיכות גבוהה, במהירות, בדיוק יוצא דופן ובעלויות נמוכות.

למה מיועדות משרביות?

משרביות מתכת יכולות לשמש הן עבור חיפוי חיצוני למבנה והן כפריט דקורטיבי בהזמנה ועיצוב אישי עבור בית, משרד או כל חלל אחר. המשרבייה יכולה לשמש מחיצה מובנית מחוברת בתוך חלל בקיר או עומדת בפני עצמה. תוכלו לראות גם שימושים של משרביות מתכת בחיפויים של קירות, מדרגות, בכניסות לבתים, מרפסות ועוד. למעשה, מאחר וניתן להזין משרביות בהזמנה אישית, להתאים את הגודל, העובי והעיצוב לפי תוכנית, אין הגבלה לשימושים האסתטיים והפרקטיים של המשרבייה.

היתרונות של משרביות מתכת

למשרביות מתכת יתרונות רבים הנובעים מתכונותיה של המתכת. בין אם המשרביות מיועדות לחלל פנים או חלל חוץ, למתכת עמידות לאורך זמן, בפני נזקי מזג אוויר קיצוניים, כמו גשם, קור, רוח ושמש יוקדת. על כן, המשרביות מתאימות במיוחד למזג האוויר הישראלי הכולל חום קיצוני ולחות, מבלי שציפויי המתכת של המשרבייה יפגע בקלות, בין אם מדובר בחלל פנימי או חלל חיצוני.

 

טכנולוגיית הייצור של משרביות מתכת

משרביה מתכת מעובדות באמצעות טכנולוגיית חיתוך לייזר שלה מדויק וחדשני. משטח המתכת המעובד, בין אם מדובר באלומיניום, ברזל, נירוסטה, נחושת, פליז ועוד, נחתך על ידי קרן לייזר חזקה במיוחד, אשר מייצרת את צורות המשרבייה במהירות ובדיוק, בהתאם לשרטוט שהוכן בתוכנת המחשב. לטכנולוגיית חיתוך בלייזר יכולת לייצר משרביות ברמת גימור גבוהה, כאשר התוצאה היא מדויקת ביותר וחפה מנזקי חום ושאריות שריפה של קרן הלייזר.

 

מהו מחיר של משרביה מתכת

מחירן של משרביות מתכת משתנה. סוג המתכת כמובן תשפיע על מחיר המשרבייה. כמו כן, גודל המשרביה, עובייה ומורכבות העיצוב של בקשת הלקוח, ישפיעו גם כן על תמחור המשרבייה. מאחר אופציות החיתוך כמעט ואינן מוגבלות, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע המתמחים בחיתוכי מתכות בלייזר, ולקבל הצעת מחיר עבור ההזמנה האישית ומידותיה המדויקות.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן כבר לא פריט פונקציונלי בלבד שכל מטרתו הוא לחצוץ בין חללים שונים. מחיצות דקורטיביות בימנו, הפכו לפריט עיצובי אלגנטי, עם סגנון ייחודי

להמשך הקריאה
פרספקס

פרספקס

פרספקס הינו חומר תעשייתי פופולרי שנמצא סביבנו כמעט בכל מקום או מוצרי יום-יומי. למה הוא משמש וכיצד מתבצע הליך העיבוד שלו? ריכזנו לפניכם, את כל

להמשך הקריאה
מנדלות

מנדלות

המנדלות הינן מוטיב עיצובי ובעל משמעות עמוקה שמקורו אמנם במזרח, אך ישראלים רבים אימצו אותו ובחרו לשלבו כחלק מעיצוב הפנים של ביתם. כיום ישנו ביקוש

להמשך הקריאה