משרביות עץ

משרביות עץ, הן אלמנט עיצובי שמקורו באדריכלות עבר מסורתית וכעת, חזר להיות רלוונטי גם בסגנון הדקורטיבי של ימנו. בעבר, מטרת המשרביות הייתה ליצור חוצץ ופרטיות בין חללים שונים בצורה אסתטית, אך עם התפתחות טכנולוגיית העיבוד בעץ, נוספו למשרביות תפקידים ושימושים נוספים. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על משרביות עץ בימנו.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה זה משרביות עץ?

משרביות עץ הן מחיצות שעשויות מסוגי עץ שונים ועליהם דגמים ועיטורים גיאומטריים או מעוגלים. המשרביות נותנות פתרונות עיצוביים ושימושיים כאחד והן מתאימות לחללים שונים בין אם בתים, בתי עסק וחללים ציבוריים ותעשיתיים. 

קיימים שימושים רבים ומגוונים למשרביות העץ, הן לחללים פנימיים והן לחוץ: ישנן משרביות לקיר, משרביות העומדות כחוצץ בין חלל לחלל ומשרביות שמונחות בחלל כפריט דקורטיבי בלבד. כמו כן, ניתן לייצר פריטי ריהוט בעיצוב אישי, כמו ארון משרביה למשל. 

משרביות העץ הפכו אהובות בקרב אדריכלים ומעצבי פנים מודרניים, מאחר והן מעניקות לחלל תוספת עיצובית אורגנית במיוחד, כאשר העציות מוסיפה לחלל תחושה טבעית. בנוסף, המשרביה יוצרת אפקטים ייחודים כמו כניסה של אור וצל טבעיים בשעות שונות של היום.

יתרון חשוב שיש למשרביות העץ הוא שימוש בעץ איכותי, אשר שומר על עמידותן הגבוהות של המשרביות בפני שחיקה מהירה והופך אותן לעמידות בפני שינויי טמפרטורה, רטיבות, אור השמש  חבטות ועוד.

משרביות עץ


עבור מי מיועדות המשרביות?

משרביות עץ מיועדות לשימושים רבים. שימוש נפוץ ביותר הוא שילוב משרביות בבתים פרטיים, שם משתלבת המשרביה כחיפויי לקיר או כמחיצה בין חללי מטבח וסלון. בנוסף, ניתן למצוא גם משרביות במרפסות וגינות, שם הן יכולות לשמש כחציצה השומרת על הפרטיות ואף כמחיצה מצלילה. 

גם בתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה וקליניקות, עושים שימוש במשרביה כתוספת עיצובית מודרנית לחלל וניתן להתאים את עיצובה לסגנון הייחודי לפי בקשת הלקוח. ניתן לבחור בסוג העץ ממנו תיהיה עשויה המשרביה, ניתן לבחור בין השארת המשרביה בצבע הטבעי שלה או בין צביעתה בצבעים שונים.

 

באיזו טכנולוגיות משתמשים כדי ליצור אותן?

את משרביות העץ מייצרים על ידי טכנולוגייה מתקדמת של חיתוך בלייזר. ניתן לייצר משרביות עץ בכל עיצוב, גודל ובגימור ברמה גבוהה ומדויקת. למעשה, משטח העץ נחתך על ידי קרן לייזר חזקה בהתאם לשרטוט ממוחשב שהוכן מראש לפי עיצוב הלקוח. טכנולוגיית החיתוך בלייזר משאירה את משטח העץ טבעי, נקי וחף מסימני חריכה.

יתרון חשוב נוסף בשימוש בלייזר בייצור משרביות עץ, הוא היכולת לייצר מגוון משרביות במהירות ובעלות נמוכה יחסית. בניגוד לטכניקות נגרות מסורתיות, חיתוך המשרביות בלייזר מבוצע על ידי מכונה במהירות וללא כח אדם ועל כן העלויות מוזלות משמעותית. 

 

מחיר משרביות עץ

מחירן של המשרביות משתנה בהתאם לפרמטרים בסיסיים: גודל המשרביה, סוג העץ, ורמת מורכבות החיתוך שלו. עם זאת, קיים מגון רחב של משרביות שיכולות להתאים לתקציבים שונים, ובשיחה איתנו נוכל לתת לכם הצעה מותאמת אישית. מאחר ומדובר בעץ, חשוב לוודא שהחברה מספקת אחריות בסיסית לתופעות נפוצות כמו ריקבון, או התנפחות של העץ.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

מחיצות עץ

מחיצות עץ

מחיצות עץ, הן פתרון אסתטי ושימושי במקרים רבים. בשנים האחרונות, קיימים שלל שימושים ועיצובים חדשים: החל מבתים פרטיים, בתי עסק ועד חללים ציבוריים. בדף זה

להמשך הקריאה
לוח פרספקס

לוח פרספקס

זכוכית האקרילית, או פרספקס בשמו התעשייתי, מגיעים בצורת לוחות או משטחים כחומר גלם, והם מהווים את נקודת ההתחלה של תהליך ייצור של מוצר. אילו דברים

להמשך הקריאה
שבלונות לקיר

שבלונות לקיר

כיום קיימים מגוון רחב של שבלונות, המעוצבות בהתאמה אישית ויכולות לשמש למטרות שונות. אחד מהשימושים העיקריים של שבלונות, הוא עיצוב קירות הבית, והוספה של עיצוב,

להמשך הקריאה