פרגודים

אנשים רבים סבורים שפרגודים הם למעשה פריט ישן, ארכאי ולא רלוונטי, אלא שהמציאות מוכיחה אחרת. בשנים האחרונות אנו רואים כיצד פרגודים משמשים עבור חלוקה של חללים בצורה אפקטיבית בבתים פרטיים ובמשרדים כאחד, ובנוסף, בזכות שלל עיצובים חדשניים, תורמים לעיצוב החלל. כל מה שרציתם לדעת על פרגודים והשימושים שלהם בימנו.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מהו פרגוד?

פרגוד הוא סוג של מחיצה שמורכבת ממספר כנפיים מתקפלות, אותו אפשר לנייד ולהזיז בקלות ממקום למקום. מקורו של הפרגוד הוא בתרבות הסינית, שם השתמשו בפרגודים על מנת לחסום את משב הרוח. 

בתרבות הישראלית, שבה בניית הבתים הנפוצה היא חלל אחד המכיל בתוכו מספר פונקציות לדוגמה: סלון ישיבה המחובר למטבח או לפינת עבודה, משמשים הפרגודים כמחיצה מצוינת ליצירת הפרדה ופרטיות במקרי הצורך.

למי זה מיועד?

לכל מי שמעוניין לייצר מחיצה בחלל פתוח. בין אם מדובר בחלל ביתי ובין אם מדובר במשרד או חלל עבודה אחר. פרגוד מאפשר לייצר מרחב אינטימי ופרטי וזאת ללא צורך בבנייה של קיר, קדיחה בקירות או יצירת פתרון קבוע. היתרון הגדול של פרגודים הוא הניידות שלהם והקלות שבה ניתן לקפל אותם ולאחסן אותם כשאינם בשימוש.

פרגודים

מה אפשר לעשות עם פרגודים?

בעזרת פרגודים תוכלו לייצר תחימה של כל חלל כאוות נפשכם. לדוגמה, לתחום את הכניסה לבית ולהפרידה מחלל סמוך לו המשמש לפונקציה אחרת, כמו משרד ביתי. ממש כמו מחיצות לחדר. תוכלו לייצר מבואת כניסה לבית, תוכלו להשתמש בפרגוד על מנת להסתיר חלק אחסון מבולגן, כמו פינת מעילים ותיקים ולתחום כל פינה בחלל הבית, כמו פינת משחק עבר ילדים או פינת שינה, במקרה של דירת סטודיו.

בנוסף, בימנו קיימים מגוון רחב של פרגודים שלהם לא רק חשיבות פונקציונלית אלא גם חשיבות אסתטית. ניתן למצוא פרגודים במגוון גדלים, צורות, חומרים וסגנונות. בנוסף, ניתן לעצב היום פרגוד בהזמנה אישית ולבחור בין חומרים שונים כגון עץ, קש, פלסטיק, בד ועוד. 

מחיצות פרגודים

פרגוד המחיצה הוא הפרגוד בדגם הקלאסי ביותר ולו בדרך כלל, מספר כנפיים מתקפלות. ניתן להזיז ולהתאים את צורת העמידה של פרגוד המחיצה לפי הצורך ולפי המיקום בחלל. כשחושבים על פרגוד מחיצה קלאסי, עולה בדמיוננו לרוב פרגוד מיושן ולא אסתטי, אלא שהיום המצב שונה. דווקא בגלל הפונקציונליות הרבה שיש לפרגוד מחיצה בבתים רבים בישראל, ניתן למצוא פרגודי מחיצה רבים ומודרניים בסגנונם, שאף מוסיפים רבות לעיצוב הבית.

מחיר פרגוד

פרגוד אינו מוצר יקר במיוחד והוא ניתן לרכישה בכמה מאות שקלים בלבד. טווח המחירים של פרגודים בסיסיים המיוצרים על ידי חברות ריהוט גדולות נע בין 400 שקלים ל -1000 שקלים. חשוב לציין שמחיר הפרגודים משתנה בהתאם לכמות הכנפיים של הפרגוד, הגובה שלו וכמובן החומר ממנו עשוי. כיום תוכלו למצוא בשוק, איכויות שונות של פרגודים, חלקם בעיצוב מודרני ובאיכות גבוהה וחלקם בעיצוב והתאמה אישית. 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

רשת עץ

רשת עץ

בשנים האחרונות הפכו רשתות עץ לפתרון פשוט, אסתטי ואמין עבור אנשים רבים, המעוניינים לייצר הפרדה או חציצה חלקית בין הבית לגינה, בין חללים שונים בתוך

להמשך הקריאה
משרביות

משרביות

בשנים האחרונות הפכו המשרביות למבוקשות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. מדוע הן חזרו אלינו דווקא עכשיו? מה היתרונות שלהן וכל מה שחשוב לדעת על המשרביות האלגנטיות.

להמשך הקריאה
הדפסת תמונות על עץ

הדפסת תמונות על עץ

בשנים האחרונות, אנו רואים כיצד הדפסת תמונות על עץ הפכה מבוקשת בקרב אנשים רבים, כרעיון למתנה, מזכרת ואף משמשת עסקים רבים לצרכי פרסום ושיווק. לאפקט

להמשך הקריאה