פרח החיים

בשנים האחרונות אנו עדים לסמלים וצורות גיאומטריות בעלות משמעות רוחניות שנכנסות אל לב התרבות הישראלית, ושמקורן דווקא במזרח ובתרבות הודו העתיקה. אחד מן הסמלים הללו הוא פרח החיים המפורסם, אשר מיוחסים לו תכונות מיסטיות ורחוניות ייחודיות או שהוא טומן בחובו סודות על הקיום האנושי. מהו פרח החיים? מה המשמעות שלו ולמה אנו רואים לו ביטוי כל כך ניכר היום בישראל?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מהו פרח החיים?

פרח החיים הינה צורה גיאומטרית עתיקת יומין ולה משמעויות רבות. לצורה זו השפעה על התפיסה הרוחנית שלנו ובאמצעותה ניתן להתחבר למשמעויות עמוקות, להדרכה רוחנית והתבוננות פנימית. פרח החיים יכול להדריך אותנו בהגשמת הייעוד שלנו, בבניית מציאות כפי שאנו מבקשים אותה לעצמנו וזאת מתוך הרמוניה והקשבה לזרם הטבעי של חיינו.

היסטוריה של פרח החיים

הצורה הגיאומטרית של פרח החיים התגלתה במגוון רחב של מקדשים ומקומות עתיקים בעלי משמעות רוחנית, כגון בתי כנסת, מקדשים, כנסיות, מסגדים רבים ואף בבתי קברות. מחקרים מראים שעל מנת לייצר את פרח החיים בצורה מושלמת, היה צורך בשימוש בעזרים טכנולוגים מתקדמים אשר אפשרו לייצר את הצורה הגיאומטרית בשלמות וזאת עף אל פי שבעבר הקדום, לא היו קיימות הטכנולוגיות מתאימות לכך.

מדוע מדובר בסמל כל כך נפוץ וחשוב?

ישנן אמונות שרומזות כי מקורה של הצורה הגיאומטרית, היא בעולם עתיק ולעיתים אף מקשרים אותה לתרבויות או עולמות מיקומים מקבילים או תופעות מיסטיות. צורה זו העלתה במהלך ההיסטוריה שאלות רבות לגבי הקיום והציוויליזציה האנושית. כגון: האם יש קשר בינה לידע קדום אודות האנושות? האם יש קשר לחוקי הפיזיקה? האם בסמל זה יש ניסיון להעביר מסר לאדם? עד היום ישנם אנשים שמקדישים את חייהם כדי להבין את התופעה הגיאומטרית, המתמטית והאנרגטית שטמונה בתוך האניגמה של סמל זה בתרבות האנושית.

משמעות הצורה הגיאומטרית

עבור חוקרי מיסטיקה ואנרגיה רבים, התחקות אחר פרח החיים וצורתו הגיאומטרית מובילה לידע אודות התארגנות האנרגיה ביקומנו. למעשה צורה זו מסמלת את הפער שבין הגלוי והנסתר של התודעה האנושית ומראה לנו כיצד כל האינפורמציה והאנרגיה מחוברת לכדי סמל אחד.

פרח החיים בתרבות

כחלק מכניסתה של תרבות המזרח ותפיסות מחשבה עתיקות ורוחניות אל התרבות הישראלית, אנו יכולים לראות ביטויים פיזיים של פרח החיים גם בחיי היום-יום שלנו. אנשים רבים בוחרים לקעקע את פרח החיים על גופם או להשתמש בו כסמל עיצובי ובולט בביתם. בתקופה האחרונה אנו רואים כיצד מוטיב משרביות, המנדלות ופרח החיים נכנס יותר ויותר לתודעה הישראלית. הן בקעקועים וציורים, הן בחוברות צביעה והן בעיצוב הבית, שם ניתן לראות עיצובים רבים המשופעים מפרח החיים והמשמעויות שלו.

פרח החיים במנדלות

בצורה הגיאומטרית הזו משתמשים בעיקר עבור יצור מנדלות, פרגודים, משרביות ומחיצות לבית. תוכלו להזמין חיתוך מיוחד של פרח החיים עבור המחיצה הדקורטיבית החדשה שלכם. השאירו את הפרטים שלכם בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

פרגודים

פרגודים

אנשים רבים סבורים שפרגודים הם למעשה פריט ישן, ארכאי ולא רלוונטי, אלא שהמציאות מוכיחה אחרת. בשנים האחרונות אנו רואים כיצד פרגודים משמשים עבור חלוקה של

להמשך הקריאה
מחיצות לבית

מחיצות לבית

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר ביותר של מחיצות לבית, ולהן תפקידים חשובים הן ברמה הפרקטית של חלוקת החלל והן ברמה הדקורטיבית. בזכות עיצובים חדשניים ומרהיבים,

להמשך הקריאה
פרספקס מחיר

פרספקס מחיר

לפרספקס תכונות ייחודיות שהפכו אותו לאחד מחומרי הגלם השימושיים והנפוצים ביותר כיום בייצור התעשייתי. בזכות מראהו הנקי והשקוף וטכנולוגיית החיתוך שלו ברמת גימור גבוהה, אנו

להמשך הקריאה