פרספקס מחיר

לפרספקס תכונות ייחודיות שהפכו אותו לאחד מחומרי הגלם השימושיים והנפוצים ביותר כיום בייצור התעשייתי. בזכות מראהו הנקי והשקוף וטכנולוגיית החיתוך שלו ברמת גימור גבוהה, אנו רואים כיצד הוא משולב במגוון תעשיות. אז מה חשוב לדעת בתהליך הזמנת פרספקס, מהם המחירים שלו ומה חשוב לקחת בחשבון? 

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה הייחודיות של פרספקס?

פרספקס, הינו חומר סינטטי המכונה פולימור, או זכוכית אקרילית והינו אחד מהחומרים הפופולריים והנפוצים ביותר ממנו עשויים מוצרים בסביבה שלנו: חלונות, עיצוב אריזות למוצרים, ציוד למעבדות ועוד. הייחודיות של הפרספקס באה לידי ביטוי באוסף התכונות הרחב שיש לחומר גלם זה, ההופכים אותו למבוקש בקרב ענפי תעשייה וייצור רבים ומגוונים.

בניגוד לזכוכית השבירה, הפרספקס קשיח ועמיד בפני חבטות שהיו עלולות לגרום לניפוצו. יחד עם זאת, עבודה בטמפרטורה גבוהה מאפשרת את כיפופו. בכך, צורתו ניתנת לשינוי בקלות בהתאם לשימוש ולעיצוב המוצר הרצוי. ייחודיות נוספת של הפרספקס, היא השקיפות שלו, ההופכת אותו גם לחומר אסתטי ושימושי עבור ייצור מגוון רחב של מוצרים. בהתאם לחברת המייצרת את הפרספקס, ניתן למצוא אותו במגוון צבעים ושקיפויות.

תכונותיו ייחודיות אלו של הפרספקס, מאפשרות למעשה את העיבוד המדויק שלו, באופן וברמת גימור גבוהה ביותר. משטחי הפרספקס מעובדים בדרך כלל בטכנולוגיית חיתוך לייזר, בהתאם לסרטוט ממוחשב שהוכן מראש בתוכנית המוצר.

פרספקס מחיר


פרספקס מחיר 

כמה עולה פרספקס? אין לכך תשובה חד משמעית, מאחר והמחיר משתנה בהתאם למספר פרמטרים. הפרמטר הראשון שמשפיע על מחירו של הפרספקס, הוא עובי המשטח הנדרש, עבור ייצור המוצר שלכם. עוביים של לוחות הפרספקס נע בין מילימטרים ספורים ועד חמש-עשרה מילימטרים או יותר. במידה ומבנה המוצר שלכם דורש משטח תומך וחזק במיוחד, קיימת גם האפשרות לחבר בין משטחים ללא הגבלה של העובי הנדרש.

פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר פרספקס הינם, המידות של המשטחים והאופן שבו תרצו לחבר ביניהם. במידה ומדובר בתוצר, שלא דורש חיתוך או חריטה מורכבים מדי, הדבר יוזיל את העלות. עם זאת, ישנם מקרים בהם התוצר הסופי מורכב מחלקים רבים וחיבורים שונים בין חלקי המשטח ולכן המחיר יעלה בהתאם.

חשוב מאד בטרם תבצעו הזמנת לוח פרספקס, לבחון ולהחליט לגבי עובי המשטח הדרוש עבור המוצר שלכם, גודל המשטח וכמות המשטחים שלהם תזדקקו. כמו כן, ניתן לבחור את גוון הפרספקס שמתאים ביותר למוצר שלכם. במידה ואין ברשותכם ידע קודם, מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע או החברה שעתידה לספק לכם את המשטחים.  

 
פרספקס לפי מידה

ניתן לבצע הזמנות משטחי פרספקס לפי מידה ובהזמנה אישית, כמו גם לחתוך אותם לפי בקשת הלקוח. על מנת לבצע הזמנה בהתאם לדרישות המוצר שלכם, יש לעבוד לפי תכנית מפורטת שהוכנה מראש ובה פירוט מדויק של המידות, העובי, הכמויות ואופן החיתוך או החריטה הנדרשים למשטחי הפרספקס שירכיבו את המוצר שלכם.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

פרח החיים

בשנים האחרונות אנו עדים לסמלים וצורות גיאומטריות בעלות משמעות רוחניות שנכנסות אל לב התרבות הישראלית, ושמקורן דווקא במזרח ובתרבות הודו העתיקה. אחד מן הסמלים הללו

להמשך הקריאה
לבידים

לבידים

חיתוך לבידים, או חיתוך משטחי "סנדוויץ'" הינו שירות נפוץ מאד בקרב אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים שונים, בייחוד כיום, כשטכנולוגיית חיתוך בלייזר או חיתוך CNC מאפשרת

להמשך הקריאה

משרביות ברזל

במקרים רבים, עולה הצורך לייצר מחיצה בין חללים שונים, בין אם מדובר בבית פרטי שם מחיצה יכולה להפריד בין חלל הסלון למטבח, ובין אם מדובר

להמשך הקריאה