פרספקס שקוף זול

מהם יתרונותיו של הפרספקס השקוף? האם ניתן למצוא פרספקס במחיר זול ומהו טווח המחירים של משטחי הפרספקס?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

פרספקס שקוף זול – האם קיים דבר כזה? 

הפרספקס מגיע במשטחים שלהם מגוון דרגות שקיפות, חלביות וצבעים, שלהם השפעה ישירה על המחיר שלו. תוכלו למצוא פרספקס שקוף לחלוטין וגם פרספקס שחור, בעל אטימות גבוהה ושלרוב משמש בעיצוב חלונות ראווה של חנויות, או שילוט ממותג לבתי עסק שונים. בחירת הפרספקס מתבצעת בהתאם למטרת המוצר ויש לכך חשיבות רבה.

עם זאת, הפרספקס השקוף הוא הנפוץ ביותר ולו שימושים רבים: ייצור מדפי תצוגה לחנויות, ייצור ציוד למעבדות מחקר או זיגוג חלונות. גם בפרספקס השקוף, ישנן רמות שקיפות וחלביות שונות וגם הן מותאמת למטרת המוצר הסופי ולבחירת העיצוב שלו.  מאחר ובימנו מדובר בחומר תעשייתי פופולרי ביותר בייצור תעשייתי, תוכלו למצוא פרספקס שקוף זול, כאשר המחיר ישתנה בהתאם לעובי המשטח ולגודל שתבחרו.

יתרונות פרספקס שקוף

פרספקס שקוף הינו חומר גלם מבוקש בארץ ובעולם בכלל ולו יתרונות רבים. הפרספקס השקוף עשוי מחומר אקרילי, והוא ניחן בשקיפות גבוהה וגימור איכותי שמקנה לו מראה של זכוכית. כמו כן, הפרספקס מעביר דרכו כ-94 אחוזים של אור, והוא עמיד בפני קרינת UV.

למעשה, הפרספקס מהווה תחליף מצוין לזכוכית, מאחר ומצד אחד הוא חומר קשיח ועמיד ומצד שני, בניגוד לזכוכית, הגמישות שלו מונעת ממנו להתנפץ בקלות יתרה במקרה של חבטה או מכה.

פרספקס שקוף זול

יתרון נוסף שיש לפרספקס הוא העובדה שבאמצעות עיבוד המשטח בטמפרטורה גבוהה, ניתן לכופף את המשטח, לחתוך ולחרוט עליו, מבלי שיפגע המשטח או יישארו עליו סימני חריכה. הייחודיות של פרספקס מאפשרת ייצור של מגוון רחב של צורות, גדלים ועוביים לשימושים רבים, תעשייתיים ובייתים כאחד.


מה החשיבות בשימוש בפרספקס זול

בנוסף, קצב החילוף וההתכלות של תצוגות, שילוט וציוד ממנו עשוי הפרספקס הוא גבוה ודורש התחדשות לעיתים תכופות. לכן, חשוב שהפרספקס יהיה זול על מנת להצדיק את הייצור התכוף והמשתנה של מוצרים מחומר גלם זה.

 

פרספקס שקוף לפי מידה

בשלב תכנון המוצר ובהתאם לגודל המוצר, כמות הייצור ורמת הקשיחות הנדרשת, תדרשו להחליט על המידות של לוחות הפרספקס בהם תעשו שימוש. ניתן להזמין פרספקס שקוף לפי מידה, ועל פי תוכנית המוצר לחתוך בצורה חכמה ולא בזבזנית.

בימנו משטחי פרספקס מוצעים במגוון של מידות ועוביים, וניתן לרכוש אותם בהתאמה אישית. טווחי המחיר משתנים בהתאם לגודל המשטח הנבחר, אך על מנת לתת תמונה כללית על מחירי הפרספקס, נבחן את הבדלי המחיר בין המידות של משטח בעובי סטנדרטי של 3 מ"מ:

  • משטח פרספקס 60 ס"מ על 60 ס"מ – יכול לנוע בטווח של 65 – 80 שקלים למשטח
  • משטח פרספקס 60 ס"מ על 80 ס"מ – יכול לנוע בטווח של 90 – 110 שקלים למשטח
  • משטח פרספקס 100 ס"מ על 100 ס"מ – יכול לנוע בטווח של 200- 220 שקלים למשטח

 

*חשוב לציין שהמחיר משתנה בהתאם לאיכות המוצר והמפעל המייצר את הפרספקס, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יכווינו אתכם בבחירת חומר הגלם המתאים ביותר עבור המוצר שלכם.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

דקורציות לקיר

דקורציות לקיר

אחד הטרנדים החדשים והאהובים בתחום עיצוב הבית הוא דקורציות קיר. הן המשמשות כפריט אסתטי ייחודי ובעל מראה אלגנטי במיוחד ולעיתים גם כפריט פונקציונלי. כיום, תוכלו

להמשך הקריאה
חיתוך לייזר

חיתוך לייזר

טכנולוגיית חיתוך בלייזר מוכרת כמדויקת וחדשנית, שעם השנים הופכה רלוונטית עבור מגוון רחב של תעשיות בארץ ובעולם. כיצד עובד חיתוך בלייזר, באילו מקרים כדאי להשתמש

להמשך הקריאה
חריטות על עץ

חריטות על עץ

העץ הוא חומר גלם שנחשב לאיכותי ומבוקש בקרב אנשים רבים. על כן חריטות על עץ הפכו לנפוצות ביותר בתחום חיתוך הלייזר, הן עבור שימושים תעשייתיים

להמשך הקריאה