רשת עץ

בשנים האחרונות הפכו רשתות עץ לפתרון פשוט, אסתטי ואמין עבור אנשים רבים, המעוניינים לייצר הפרדה או חציצה חלקית בין הבית לגינה, בין חללים שונים בתוך הבית ואף עבור בעלי עסקים שמעוניינים להשתמש ביופייה של רשת העץ למטרות עיצוביות. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על רשתות עץ, השימושים והיתרונות שלהן.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מהי רשת עץ?

רשת עץ כשמה היא, רשת עשויה עץ שלה שימושים רבים. כיום רשתות עץ נפוצות בעיצוב של בתים, גינות וחללים נוספים. לרשת עץ או בשמה הנוסף, רשת עץ משרביה מספר תפקידים, פונקציונליים ועיצוביים כאחד וזוהי הסיבה שרשתות עץ הפכו כל כך פופולריות בשנים אחרונות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

פעמים רבות, רשתות עץ מספקת פתרון מדויק עבור צרכים שעולים בעיצוב הבית. בין אם מדובר בחלוקה של חלל והפרדתו מחלל אחר ובין אם לצורך הסתרה של חלל מסוים על ידי רשת עץ דקורטיבית.

למה היא משמשת?

רשת עץ יכולה לשמש כמחיצה אסתטית במיוחד בחללים גדולים כמו האנגרים, בתי מלון או חללי עבודה משותפים. כמו כן, היא יכולה להתאים כמחיצה של חלל קטן ולייצר הפרדה בין סלון למטבח ואף חציצה בתוך חדר אחד במידה ומדובר בסטודיו. רשת עץ יכול לשמש גם עבור בניית פרגולות וגדרות בתים פרטיים.

רשת עץ

בזכות היתרון האסתטי של רשתות העץ, חומר אורגני ואהוב בקרב רבים, אנו רואים גם שימוש נרחב ברשתות עץ מעוצבות בחללים כמו מסעדות, מוזיאונים ומרחבים ציבוריים נוספים.

יתרונות של רשת עץ

לרשת עץ יתרונות רבים אשר הופכים אותה לאלמנט עיצובי אהוב במיוחד על אדריכלים ומעצבי פנים. עץ, הוא חומר טבעי ונעים שמשתלב כמעט בכל חלל ומספק תחושת רגיעה ואורגניות. מצד שני, אנו רואים כיצד רשת עץ דקורטיבית, שעשויה בגימור איכותי ומצורות אסתטיות מרהיבות, מספקות לחלל ייחוד ומודרניות.

יתרון נוסף שיש לרשתות העץ הוא העובדה שהן מאפשרות חדירה של אור יום טבעי אל חלל החדר ואף יוצרות ריכוך נעים לעין. בנוסף, גם האוויר נכנס דרך רשתות העץ אל חלל החדר. מצד אחד, נוצר חוצץ בין חללים וכך גם נשמרת הפרטיות במידת מה, ומצד שני מתאפשר אוורור ושמירה על תחושת המרחב של הבית.

יתרון נוסף שיש לרשת העץ הוא העובדה שעץ הוא חומר גלם מבודד. שימוש ברשת עץ בתוך הבית בהחלט מפחית את הצורך בחימום או קירור של הבית ובכך חוסך חשמל. בנוסף, מדובר בחומר גלם חזק ועמיד בפני שינויי טמפרטורה, כמו חום קיצוני, גשם ולחות, כך שרשתות עץ גם מתאימות לחללים חיצוניים כמו עיצוב הגינה .בנוסף, ניתן להשתמש בהן בבסיס נהדר לצמחייה מטפסת.

מחיר רשת עץ

מחיר רשת עץ הוא דבר שמשתנה בהתאם לצורך. קיימים מגוון סוגים, דגמים וגדלים של רשתות עץ והתמחור הוא בהתאם לסוג העץ, לגודל הרשת ולמורכבות הדגם אותו תרצו לייצר. ישנן רשתות עץ זולות שנמכרות ברשתות ריהוט וכלי בית גדולים ומחירם נא בין כמה מאות שקלים, עם זאת חשוב לבחור עץ איכותי ועמיד אשר יחזיק מעמד לאורך זמן ובהתאם לצורך שאותו רשת העץ עתידה למלא.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

חיתוך CNC

חיתוך CNC

תעשיות ומפעלים רבים בימנו, נעזרים בטכנולוגיית CNC המשוכללת, על מנת לייצר מגוון מוצרים ורכיבים מחומרי גלם שונים, הזקוקים לעיבוד מדויק ביותר. לפניכם הסבר קצר על

להמשך הקריאה
דקורטיביות

דקורטיביות

בהליך עיצוב של חלל ביתי או עסקי, נתקלים אנשים רבים באתגרים או בצרכים פונקציונליים, אשר להם חשיבות אסתטית משמעותית לא פחות. דקורטיביות, היא תחום הולך

להמשך הקריאה
שבלונות

שבלונות

מאז כניסתה של טכנולוגיית החיתוך בלייזר וטכנולוגיית חיתוך CNC המדויקת לתעשייה, השימוש בשבלונות הפך מבוקש יותר ויותר, במגוון רחב של תעשיות, בתי עסק ואף בקרב

להמשך הקריאה