שבלונות לקיר

כיום קיימים מגוון רחב של שבלונות, המעוצבות בהתאמה אישית ויכולות לשמש למטרות שונות. אחד מהשימושים העיקריים של שבלונות, הוא עיצוב קירות הבית, והוספה של עיצוב, צורה וצבע באופן לא שגרתי. אז מהי שבלונה? כיצד מייצרים אותה בהזמנה אישית ואילו שונים שימושים יש לה? 

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

 

מהי שבלונה לקיר?

שבלונה לקיר, היא מעין תבנית או דגם, המאפשרים לצבוע עליהם או לייצר באמצעותם הדפסים מדויקים על גבי משטחים וקירות. שבלונות ניתנות להדפסה במהירות ובכמות גדולה וזאת בתהליך הזמנה פשוט ובמקרה הצורך, מותאם אישית. 

שבלונה מיוצרת על פי קובץ גרפיקה ממוחשב, בו נמצאים כל נתוני עיצוב השבלונה, שהוגדרו מראש באופן מדויק וביחס למשטח שעליו נצבע. את דגם השבלונה מייצרים באמצעות חיתוך של חומר גלם מסוים, יכול להיות נייר, פלסטיק או מתכת באמצעות קרן לייזר.

שבלונות לקיר

שבלונות לקיר, הן השבלונות הנפוצות ביותר והן משמשות בעיקר לדקורציה של בית, בית עסק, או לצרכי מיתוג ופרסום בחללים שונים. השבלונות מגיעות בצורה הרצויה, ועם פתחים שעל גבם נצבע את הקיר וניצור את הדגם הרצוי. שבלונות אלו מגיעות באינספור דוגמאות, ובהתאמה אישית ותוצאת הצביעה על גבן או ריסוס הצבע, היא ברמת גימור גבוהה ומדויקת בזכות טכנולוגיית החיתוך בלייזר המתקדמת.

 

למי זה מתאים?

שבלונות קיר מתאימות למספר שימושים, פרטיים ועסקיים כאחד. אנו רואים שימושים רבים בשבלונות קיר בעיצוב של חדרים, חללים משרדיים, חנויות וביתני תצוגה. שימוש נפוץ נוסף הוא, דווקא בענפים תעשייתיים וממשלתיים, לדוגמה, שימוש בשבלונות עבור סימון חניונים וקירות האנגרים. 

 

טכנולוגיית חיתוך השבלונה בלייזר

טכנולוגיית החיתוך בלייזר היא אופטימלית עבור יצירת שבלונות. באמצעות הקובץ הגרפי שמכיל את תבנית ההדפסה הרצויה, קרן הלייזר תבצע את החיתוך במדויק על גבי חומר הגלם שנבחר, גם אם מדובר בצורה מורכבת. חומרי הגלם מהם ניתן לחתוך שבלונות רבים ומגוונים, וביניהם: נייר, קרטון, פרספקס, סיליקון, גומי ועוד.  

כאשר מדובר בשבלונות לקירות, חשובים לנו דיוק החיתוך של הצורה הנבחרת, איכות החיתוך ורמת הגימור ובמקרים מסוימים גם כמות הדפסת השבלונות ואחידותן. טכנולוגיית החיתוך בלייזר מצטיינת בכל אלו והופכת את יצירת השבלונות לפשוטה, מהירה וכדאית.

 

איך משתמשים בשבלונה?

אחרי שהשבלונה מוכנה ובטרם מתחילים בעבודת הצביעה, מומלץ לעשות ניסיון על גבי נייר או קרטון. לאחר מכן חשוב למקם את השבלונה במקום מדויק על גבי הקיר, או המשטח שאותו בחרתם לצבוע ולעצב ולקבע אותה. מומלץ להשתמש בסרט מדידה ופלס ולקבע את השבלונה באמצעות דבק נייר.

לאחר שלבי המיקום, תוכלו לגשת למלאכת הצביעה ולהניח על גבי השבלונה את הצבע שבחרתם באמצעות מברשת, ספוג או ספריי. כמו כן, תוכלו להשתמש במגוון צבעים בחלקים שונים של השבלונה ובמקרים מסוימים להשתמש בשבלונה מספר פעמים.

 

מחיר שבלונות לקיר

מחיר השבלונות משתנה כמובן בהתאם לחומר ההדפסה, גודל וכמות השבלונות. עם זאת, מאחר ואת רוב העבודה, עושים המחשב וקרן הלייזר, חיתוך שבלונות בהזמנה אישית הן עסק זול ונגיש מאד.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

מנדלות

מנדלות

המנדלות הינן מוטיב עיצובי ובעל משמעות עמוקה שמקורו אמנם במזרח, אך ישראלים רבים אימצו אותו ובחרו לשלבו כחלק מעיצוב הפנים של ביתם. כיום ישנו ביקוש

להמשך הקריאה
חיתוך CNC

חיתוך CNC

תעשיות ומפעלים רבים בימנו, נעזרים בטכנולוגיית CNC המשוכללת, על מנת לייצר מגוון מוצרים ורכיבים מחומרי גלם שונים, הזקוקים לעיבוד מדויק ביותר. לפניכם הסבר קצר על

להמשך הקריאה
מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן כבר לא פריט פונקציונלי בלבד שכל מטרתו הוא לחצוץ בין חללים שונים. מחיצות דקורטיביות בימנו, הפכו לפריט עיצובי אלגנטי, עם סגנון ייחודי

להמשך הקריאה