שבלונות

מאז כניסתה של טכנולוגיית החיתוך בלייזר וטכנולוגיית חיתוך CNC המדויקת לתעשייה, השימוש בשבלונות הפך מבוקש יותר ויותר, במגוון רחב של תעשיות, בתי עסק ואף בקרב אנשים פרטיים. הדיוק, המהירות והמחיר הזול של הליך ייצור השבלונות, מאפשר לשבלונות שימושים רבים ויעילים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

מה זה שבלונות?

שבלונות הן למעשה דוגמאות ששורטטו, עוצבו ונחתכו בדיוק רב ממשטח גלם מסוים וזאת לפי בקשת הלקוח ובהתאם לצורך והשימוש העתידי של השבלונה. ישנם סוגים שונים של שבלונות: שבלונות אותיות, שיכולות לשמש כשלטי פנים וחוץ לחנויות, שבלונות לצביעה על גבי משטחים, שבלונות לסימון של מוצרים ופריטים ועוד סוגים רבים. כל השבלונות עוברות הליך של עיצוב, התאמה והדפסה אישית.


למי זה מיועד?

השימוש בשבלונה מיועד למגוון רחב שימושים, תעשיות, עסקים קטנים ואנשים פרטיים כאחד. תעשיות ואף גופים עירוניים משתמשים בשבלונות לצרכים כגון סימוני מדרכות, חניונים, מקומות חניה וכו'. כמו כן, בעלי עסקים רבים משתמשים בשבלונה עבור יצירת שילוט שהותאם לבית העסק שלהם ואותו הם יכולים להציג בחוץ או בתוך החנות.

בשנים האחרונות, אחת מן המגמות הפופולריות בעיצוב הבית, היא שבלונה אותיות להדפסה על גבי חומרים שונים כגון עץ, או מתכת עם ראשי תיבות של השם, או חיתוך אותיות כמו HOME, LOVE וביטויים נוספים בבחירה אישית.


מה אפשר לעשות עם שבלונות?

השבלונות מאפשרות חיתוך אותיות, מספרים וצורות בגדלים ובאופן מדויק. חיתוך אותיות בלייזר מאפשר דיוק מירבי ושימוש חוזר בחומרים שונים. את השבלונות מזמינים לפי שרטוט המוכן מראש במחשב, ועל פיו יהיה ניתן לייצר את החיתוך הנבחר, בהתאם לצורה, לממדים ולצבעים שנבחרו על ידי הלקוח. 

שבלונות

בנוסף לשימושים של גופים ציבוריים, גם גופים תעשייתיים משתמשים בשבלונות לסימון מכולות, מספור מוצרים וארגזים וכפי שהוזכר גם למטרות של עיצוב ופרסום.


באיזו טכנולוגיות משתמשים כדי ליצור אותן?

את השבלונות מייצרים באמצעות טכנולוגיית חיתוך אותיות בלייזר שלה יתרונות רבים. חיתוך בלייזר, הוא חיתוך שמתבצע על ידי קרן לייזר בעוצמה גבוהה במיוחד. הקרן נעה על גבי משטח מסוים, לפי תוכנית עבודה ממוחשבת ומוגדרת מראש, ובכך, מבצעת חיתוך מדויק ומהיר בצורה יוצאת דופן.

מאחר ומדובר בטכנולוגיה ממוחשבת, ניתן לעצב את השבלונה הרצויה פעם אחת, לפי הגופן הרצוי ולחתוך באמצעותה פעמים רבות לפי הצורך ובמהירות. לעובדה זו יתרון רב, כאשר מדובר בעסקים גדולים או רשתות אשר זקוקות להדפיס שילוט למספר רב של חנויות בבת אחת.

השימוש בטכנולוגיית חיתוך לייזר בייצור השבלונות, מאפשרת עבודה עם חומרי גלם שונים: עץ. מתכת, נייר, פרספקס ועוד, ואת ההדפסה ניתן להתאים לפי הצורך.

בנוסף, יתרון גדול של טכנולוגיה זו הוא העלות הנמוכה יחסית. רוב העבודה הידנית, מושקעת בעיצוב ובתכנון של שבלונות להדפסה. הביצוע, כמעט ולא דורש כח אדם כמעט כלל והדבר מאפשר הוזלה משמעותית של הזמנת השבלונות. זאת כמובן בהתאם לכמות, לגודל ולחומר שבו תבחרו לבצע את ההדפסה.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עוד היום

תקציר

לקבלת הצעת מחיר

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן כבר לא פריט פונקציונלי בלבד שכל מטרתו הוא לחצוץ בין חללים שונים. מחיצות דקורטיביות בימנו, הפכו לפריט עיצובי אלגנטי, עם סגנון ייחודי

להמשך הקריאה
פרספקס מחיר

פרספקס מחיר

לפרספקס תכונות ייחודיות שהפכו אותו לאחד מחומרי הגלם השימושיים והנפוצים ביותר כיום בייצור התעשייתי. בזכות מראהו הנקי והשקוף וטכנולוגיית החיתוך שלו ברמת גימור גבוהה, אנו

להמשך הקריאה